RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN GÖREVE YENİ BAŞLAYAN MEMURLAR İLE BİR ARAYA GELDİ
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN kurumumuza atanarak göreve başlayan memurlar ile bir araya geldi.![MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN GÖREVE YENİ BAŞLAYAN MEMURLAR İLE BİR ARAYA GELDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_05/29135618_1-002.jpg)
Müdürlüğümüz Toplantı Salonda düzenlenen toplantıda Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN kurumumuzda göreve yeni başlayan personelimize hoş geldiniz diyerek görevlerinde başarılar diledi. Toplantıda Müdür Yardımcımız Mehmet KİBAROĞLU da hazır bulundu.