RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN FATMA NURİ ERKAN BİLİM VE SANAT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ
Milli eğitim müdürümüz Engin Emen Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi ni ziyaret etti.![MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN FATMA NURİ ERKAN BİLİM VE SANAT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_12/18230657_MANSET.jpg)
Müdürümüz öğrenci ve öğretmenleri ziyaret ederek çalışmaları konusunda bilgi aldı. TÜBİTAK Bilim Fuarı, Matematik Olimpiyatlarına ve Teknofest e hazırlanan öğrencilere başarılar dileyen Müdürümüz, okulun fiziki durumu hakkında kurum müdürü Cengiz GÖZCÜ'den bilgi aldı.