RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ DOĞUŞ ÇAY İLKOKULU VE MERKEZ ANAOKULUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı hazırlıkları devam eden Doğuş Çay İlkokulu ve Merkez Anaokulunu ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.![MÜDÜRÜMÜZ DOĞUŞ ÇAY İLKOKULU VE MERKEZ ANAOKULUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2023_08/16173102_d5eba9da-dd32-47da-93aa-719e98aa934b.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, gün içerisindeki ziyaretlerinde Doğuş Çay İlkokulu ve Merkez Anaokulunda incelemelerde bulundu. Yeni eğitim yılı hazırlıklarının devam ettiği okullarımızda Okul Müdürlerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.