RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ BAŞKANLIĞINDA ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ VE AR-GE BİRİMİ İLE TOPLANTI YAPILDI
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi başkanlığında Müdürlüğümüz toplantı salonunda Ölçme Değerlendirme Merkezinde görevli öğretmenlerimiz ve Ar-Ge birimimizin katılımı ile istişare toplantısı yapıldı.![MÜDÜRÜMÜZ BAŞKANLIĞINDA ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ VE AR-GE BİRİMİ İLE TOPLANTI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2023_08/15131006_904eb9b5-5286-46ce-a700-5044222f3459.jpg)
Müdürümüz Yusuf Tüfekçi başkanlığında yapılan toplantıda 2023-2024 Eğitim Öğretim yılında yapılacak faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.