RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN ve kurum personelimizin katılımıyla Müdürlüğümüz UZEM Salonunda bayramlaşma programı düzenlendi.![MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA](/meb_iys_dosyalar/2022_07/18104153_manset.jpg)
Kurban Bayramının ardından ilk mesai gününde yapılan bayramlaşma sonrası Milli Eğitim Müdürlüğümüz personeli ile sohbet eden Müdürümüz Engin EMEN kısa tatil sonrası başlayan mesai sürecinde herkese iyi çalışmalar diledi.