MİNİKLERDEN ATIK MATERYAL KOSTÜM DEFİLESİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında Ali Saruhan Anaokulu tarafından Atık Materyal Kostüm Defilesi yapıldı.![MİNİKLERDEN ATIK MATERYAL KOSTÜM DEFİLESİ](/meb_iys_dosyalar/2018_04/26110326_IMG-20180425-WA0198.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında; çevre kirliliğine dikkat çekmek, geri dönüşüm bilinci kazandırmak ve çocuklarımızın yaratıcılıklarının gelişimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Hamdi YILMAZ ve Şube Müdürü Zafer HAŞİMOĞLU katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Hamdi YILMAZ yaptığı konuşmayla, çocuklarımızın defilesini beğeniyle izlediğini ve çocuklarda farkındalık oluşması açısından güzel bir program olduğunu belirtirken bu vesile ile çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı bir kez daha kutlayarak bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.