RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN MESAJ VAR: SEVGİLİ ÖĞRENCİLER HEPİNİZE BAŞARILAR DİLİYORUM

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN 05 Haziran 2022 Pazar günü yapılacak sınav öncesi bir mesaj yayınladı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN MESAJ VAR: SEVGİLİ ÖĞRENCİLER HEPİNİZE BAŞARILAR DİLİYORUM

             Sevgili öğrenciler,

Çalışarak verdiğiniz emeğin karşılığını alma zamanı...Çok çalışıp çok yoruldunuz. Unutmayın ki sizler bizim için hiç bir sınav ile ölçülemeyecek kadar değerlisiniz. Gayret etmek, çalışmak, kendine güven duymak her zaman en büyük pusulanız olsun. Stresten ve kaygıdan uzak, bugüne kadar yapmış olduğunuz hazırlıkların karşılığını alabileceğiniz bir sınav geçirmenizi diliyorum. Sizlerin en iyisini yapacağına inanıyor, her şartta yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum.

Değerli anne-babalar,

Çocuklarımızın gireceği bu sınavın sonucu ne olursa olsun çocuklarımızı sevgiyle kucaklayalım, değerli olduklarını hissettirelim. Çünkü öğrencilerimizin eğitim hayatında tercih yapabilecekleri bir çok farklı fırsatlar çıkacağını unutmayalım. Her zaman onların yanlarında yer almaktan vazgeçmeyelim.

            Bizler Rize Milli Eğitim Müdürlüğü Ailesi olarak yarın yapılacak olan LGS için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Ancak yine de sizlere sınav öncesi bazı hatırlatmalarda bulunmak istiyorum.

    Değerli Öğrencilerim;

·         Sınavımız yarın saat 09.30 da başlayacak, ama siz mutlaka en geç 09.00 da sınava gireceğiniz yerde olun.

·         Sınava giriş belgeleriniz okul idarelerince hazırlandı ve sınava gireceğiniz sıralarda hazır olarak sizi bekleyecek.

·         Sınava girerken yanınızda geçerli kimlik belgenizi getirmeyi unutmayınız. Kimlik belgenizde fotoğraf olma zorunluluğu yok.

·         Sınava gelirken ayrıca, 2 adet koyu renk ya da yumuşak kurşun kalem, kalemtıraş ve leke bırakmayan bir silgi getirin. 

·         Sınavınızın ilk oturumu saat 09.30 da başlayacak ve 75 dakika sürecektir.

·         İkinci oturum ise saat 11.30'da başlayıp 80 dakika sürecektir.

Bu vesileyle sınava girecek tüm öğrencilerimizin, saygıdeğer velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek çocuklarımıza başarılar diliyorum.

Öğrencilerimizin bir üst kuruma hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarıma, okul yöneticilerine yaptıkları katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum.

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.