RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF TÜFEKÇİ'NİN AÇILIŞ MESAJI

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF TÜFEKÇİ'NİN  AÇILIŞ MESAJI

Okullarımızın cıvıl cıvıl çocuk sesleriyle dolup taşacağı günlere yeniden kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşadığımız bugünde; eğitim öğretim yılına ilk kez sizlerle "Merhaba" demenin heyecanını yaşıyorum.

Sevgili Çocuklar,

İçinde sizin olmadığınız okul binaları, yeşil ve mavinin eksik olduğu bir Rize'ye benziyor. Nasıl ki güzide şehrimiz Rize'yi yeşil ve mavi ile bütünleştirmiş isek okullarımız da sizler yokken taş ve tuğladan ibaret birer bina olarak kalıyor. Bu binaları okul yapan, sizlerin varlığıdır. Okullarınıza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. 2023-2024 Eğitim Öğretim yılında hepinize sağlık ve başarı diliyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Üstün görev anlayışı ve sorumluluk şuuruyla kutsal görevinizi yerine getirirken Rize'mizin eğitim ve öğretim kalitesini üst sıralara taşıma gayretimize Cumhuriyetimizin 100. yılında "Türkiye Yüzyılı" hedefleri doğrultusunda gereken desteği sağlayacağınıza inancım sonsuzdur.

Saygıdeğer Veliler,

Ülkemizin umudu, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı sizlerle el ele vererek milli ve manevi değerlerine bağlı, şühedaya layık ve dönemin teknolojik gelişmelerine hakim bireyler olarak yetişmesini sağlayacağız. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023-2024 eğitim-öğretim yılının velilerimize, öğretmenlerimize, tüm eğitim çalışanlarına ve geleceğimizin teminatı evlatlarımıza hayırlı olmasını diliyor; sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.
11-09-2023 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.