RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK’tan BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK’tan BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK beraberinde Şube Müdürlerimiz Zafer HAŞİMOĞLU ve Bülent İÇBUDAK ile geçtiğimiz hafta trafik kazası geçiren öğretmenlerimizin çalıştığı okul olan Rize Anadolu Lisesi’ne taziye ziyaretinde bulundu.

27/12/2018 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında geçirdikleri kaza sonucunda hayatını kaybeden öğretmenimiz Nazan KOÇER’in çalıştığı okul Rize Anadolu Lisesini ziyaret eden müdürümüz KOÇAK, okul idaresi ve öğretmenlere başsağlığı dileklerinde bulundu. Aynı kazada yaralanan ve halen Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yoğun bakımında tedavisi süren okul Müdür Yardımcısı Marife ÖZAY’ı hastanede ziyaret eden Milli Eğitim Müdürümüz KOÇAK öğretmenimizin eşi ile görüşerek geçmiş olsun dileklerini sundu.

Elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden öğretmenimiz Nazan KOÇER’e Allah’tan rahmet ve yakınlarına sabırlar diliyor; yaralı öğretmenimiz Marife ÖZAY’a acil şifalar diliyoruz.

04-01-201904-01-201904-01-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.