RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK BELEDİYE BAŞKANI SAYIN REŞAT KASAP’ı ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK BELEDİYE BAŞKANI SAYIN REŞAT KASAP’ı ZİYARET ETTİ

Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK ilimiz protokol ziyaretlerinden birini daha gerçekleştirerek Rize Belediye Başkanımız Sayın Reşat KASAP’ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı KASAP’ın makamında ağırladığı Milli Eğitim Müdürümüz KOÇAK “Eğitim, insana yapılan yatırımdır. Geleceğin Türkiye’sini kaliteli, donanımlı ve eğitimli nesiller inşa edecek. İlimizde de eğitimin niteliğini arttırmak, eğitim hizmetlerini geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla her kurum ve sivil toplum kuruluşuyla işbirliği içinde olmak arzusundayız. İlimizin Belediye Başkanının eğitim kökenli olması eğitim faaliyetlerimize alacağımız destek açısından oldukça memnuniyet verici. Uygun görülen tüm alanlarda, planlı ortak çalışmalar yürüterek, özellikle öğrencilerin kendini gerçekleştirmesi ve değer hanelerini yükseltecek mahiyetteki tüm eğitim çalışmalarına birlikte imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.

Müdürlüğümüz Şube Müdürleri Selman YILDIRTAN ve Ali Kemal KARACA’nın da eşlik ettiği ziyaret hizmet alanlarına göre yapılacak planlamalar ve sağlanacak mutabakatlarla oluşacak işbirliği kanaatiyle sona erdi.

14-12-201814-12-201814-12-201814-12-2018

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.