RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, TÜBİTAK TÜRKİYE FİNALLERİNDE İLİMİZİ TEMSİL EDEN ÖĞRENCİ, DANIŞMAN ÖĞRETMEN VE İDARECİLERİMİZİ AĞIRLADI

Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN, Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet BÜYÜK, Çayeli Fen Lisesi, Hasan Kemal Yardımcı MTAL, Pazar Kız Kulesi MTAL, Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu MTAL idarecileri, danışman öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, TÜBİTAK TÜRKİYE FİNALLERİNDE İLİMİZİ TEMSİL EDEN ÖĞRENCİ, DANIŞMAN ÖĞRETMEN VE İDARECİLERİMİZİ AĞIRLADI

Programda konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN: "TÜBİTAK yarışmalarında ede edilen bu başarıdan son derece mutluyum. Alınan her bir başarının arkasında büyük bir emek ve özverinin olduğunu biliyorum. Unutulmamalıdır ki dünyadaki tüm buluşlar merak ve ihtiyaçların yönlendirdiği azimli insanların ürünüdür. Karşımda gördüğüm bu gençlerin gözlerindeki ışıltı, ülkem adına mutluluk kaynağıdır. Elde edilen bu başarıdan daha büyük bir kazanım var ki o da örnek olduğunuz ve ufuklarını açtığınız arkadaşların sizlerin yolunu takip etme cesareti bulacak olmasıdır. Bu anlamda ben tekrardan öğrencilerimizi, danışman öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi kutluyorum. Bizler İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak üretime ve gelişime katkı sağlamak isteyen herkese tüm gücümüzle destek vereceğiz. "ifadelerini kullandı.

Program sonrasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, danışman öğretmenler İsmail Hakkı DENİZ, Meryem MAKBUL ve Asuman AKPULAT'a plaket takdim etti. Öğrencileri de ödüllendiren Müdürümüz, başarıda emeği geçen tüm paydaşları tebrik etti.

10-06-202110-06-202110-06-202110-06-202110-06-202110-06-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.