RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ Güneysu İlçesinde Seminer Programına Katıldı.

Güneysu ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda ilçedeki tüm öğretmenlerin katılımıyla Güneysu Halk Eğitim Merkezi Salonunda seminer programı düzenlendi. 
Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ Güneysu İlçesinde Seminer Programına Katıldı.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılsonu seminer faaliyeti olarak planlanan programa Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ, Maarif Müfettişleri Başkanı Nuri AYDIN, Bakanlık Müşaviri Adem KÜLÜNK, Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram GÜNDOĞAR ve ilçedeki öğretmenler katıldı. Seminer programına konuşmacı olarak davet edilen Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişlerinden Aydın HACIALİOĞLU hazırlamış olduğu sunumla öğretmenlerin yılsonu seminer programına katkıda bulundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, yapmış olduğu konuşmada hizmetiçi eğitimlerin öneminden söz etti. DURMUŞ; " Değerli öğretmen arkadaşlarım yılsonununda ilçe geneli olarak düzenlenen seminer programına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederim. Hizmet içi eğitim faaliyetl olarak yapılan bu seminer çalışması okullarımızda yapılan bir yıllık eğitimin değerlendirilmesi ve öğretmenlerimizin bilgilerini tazelemesi açısından son derece önemlidir. Seminer programının ardından çıkacağımız iki aylık yaz tatilinizde hepinize iyi tatiller dilerim." dedi. 

28-06-201628-06-201628-06-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.