RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KALENDER´in 8. Sınıflar Ortak Sınavı Mesajı

26-27 Nisan 2017 tarihlerde ilimizde 12 sınav merkezinde, 98 okulda, 304 salonda sınava girecek 4.519 öğrencimize başarılar dileriz. 
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KALENDER´in 8. Sınıflar Ortak Sınavı Mesajı

Sevgili Öğrencilerim,

Sınava büyük bir azim ve gayretle hazırlandınız. Elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için çok çalıştınız. Şimdi ise kendinize güvenmek ve emeklerinizin karşılığını alma zamanıdır. Birinci dönem ortak sınavlarında göstermiş olduğunuz başarının aynısını ikinci dönemde de göstereceğinizden hiç şüphemiz yoktur.

Girecek olduğunuz ortak sınavlar çalışmalarınızın değerlendirileceği bir vasıta olacaktır. Kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın. Sınav günü heyecanınızı kontrol altında tutmanız ve sizi olumsuz anlamda etkileyecek her türlü iletişimden kaçınmanız gerekmektedir.

Başarılı olacağınıza gönülden inandığım bu sınavda sizler için Allah’tan muvaffakiyet diliyorum.

Unutmayın; sınav sonucunuz ne olursa olsun, bizlerin ve ailelerinizin gözündeki değeriniz değişmeyecektir. Sizler, bizim en değerli varlıklarımızsınız.

Değerli Velilerimiz,

Çocuklarımız bizim yarınlarımızdır. Çocuklarımızın başarılı olmasında en büyük görev anne ve babalara düşmektedir. Öğrencilerin uzun çalışma maratonu sonunda yaşamlarını şekillendirmek için Ortak Sınavlarda başarılı olmaları en büyük dileğimizdir. 

Bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimizin yetişmesinde emek veren çok değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor,  TEOG sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Yolunuz, bahtınız açık olsun.  Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Huzurlu bir sınav temennisiyle sınavda görev yapacak tüm yönetici, öğretmen ve görevlilere kolaylıklar diliyorum.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.