RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HEMŞİN İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ…

İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş beraberinde Müdür Yardımcısı Salih Yelkenci ve Şube Müdürü Mehmet Kibaroğlu ile birlikte Hemşin ilçesini ziyaret etti.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HEMŞİN İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ…

Sırasıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığını ziyaret eden Durmuş ve beraberindekiler, bir araya geldikleri kurum amir ve çalışanlarıyla ilçede yapılması planlanan öğretmenevi ve ilçede sürekli azalan öğrenci kapasitesini arttıracak yöntemler hakkında görüş alış verişinde bulundular.

 

Kurum ziyaretlerinin ardından İl Milli Eğitim Müdürü ve beraberindekiler Merkez İlkokulu, Merkez Ortaokulu ve Merkez Çok Programlı Lisesini ziyaret ettiler. Öğretmen ve idarecilerle bir araya gelindi.  Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin Durmuş TEOG sınavında ilçe bazında elde ettikleri başarıdan dolayı kendilerini tebrik etti. Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Kanbur nezaretinde ilçedeki çeşitli tarihi mekanlar ziyaret edildi.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.