RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, TAŞ DÜŞMELERİ NEDENİYLE GEÇİCİ OLARAK TAŞINAN KÖPRÜKÖY İLKOKULUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU
![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, TAŞ DÜŞMELERİ NEDENİYLE GEÇİCİ OLARAK TAŞINAN KÖPRÜKÖY İLKOKULUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2020_10/09093033_85eaa7a8-5e0c-4529-ab71-bafa11b4ef4d.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, yanında bulunan dağlık araziden düşen taş ve kaya parçaları nedeniyle güvenlik gerekçesiyle geçici olarak kapatılan Rize-Ardeşen Köprüköy İlkokulu'nda incelemelerde bulundu. Yetkililerden bilgi alan Müdürümüz, tehlikeye neden olan unsurların ortadan kaldırılarak okulun yeniden açılabilmesi için gerekli olan çalışmaların en kısa sürede tamamlanması için gereken takibin titizlikle yapılması talimatını verdi.