RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN GÜNDOĞDU 29 EKİM ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ
Müdürümüz Engin EMEN Gündoğdu 29 Ekim İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmenlerle kısa bir toplantı gerçekleştirdi.![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN GÜNDOĞDU 29 EKİM ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2022_11/04174805_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN 29 Ekim İlk/Ortaokulunda öğretmenlerle kısa bir toplantı yaparak yıl içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başarıyı arttıracak tedbirler üzerine istişarelerde bulunan Müdürümüz Engin EMEN'e ziyaretinde Şube Müdürü Necmettin ÖKSÜZ eşlik etti.