RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN 2022-2023 EĞİTİM ÖĞETİM YILI I. DÖNEM SONU MESAJI YAYIMLADI

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının ilk döneminin bitişiyle öğrencilerimiz bugün karne heyecanı yaşadı.  Müdürümüz Engin EMEN 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Dönem Sonu nedeniyle bir mesaj yayımladı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN 2022-2023 EĞİTİM ÖĞETİM YILI I. DÖNEM SONU MESAJI YAYIMLADI

2022-2023 Eğitim Öğretim yılının ilk yarısını geride bırakmanın heyecanını yaşarken büyük bir özveriyle yetiştirilen öğrencilerimizi geleceğimizin teminatı olarak görüyor, yarınlarımızı emanet edeceğimiz nesillerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için çalışıyoruz. Evlatlarımızın derslerinde başarılı bir öğrenci olabilmeleri kadar iyi insan olabilmeleri, millî ve manevi değerleri benimsemiş bireyler olarak yetişmelerini de son derece önemsiyoruz.

Sevgili Veliler, başarıyı sadece karne notlarından ibaret görmemeliyiz.

Unutmamalıyız ki karne tek başına başarı göstergesi değildir. Öğrencilerimizin davranış, tutum, şahsiyet ve zekâlarının bir göstergesi olmayan karneler, sadece dönem boyunca derslerde gösterdikleri başarının neticesidir.

Sevgili Meslektaşlarım, büyük bir gayret göstererek nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmaları yürekten destekliyorum.

Birbirinden değerli sevgili yavrularım, mukaddesatımızı ve bizi biz yapan değerlerimizi sizler koruyacak, ülkemizi güçlü yarınlara sizler taşıyacaksınız.
Okuyan, araştıran, bilgi ve becerilerini daima yenileyen bireyler olarak yetişmeniz, geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemenizi ve başarmanızı sağlayacaktır. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Başarı; isteğin, azmin ve gayretin neticesidir. Sizlerden tatilde öncelikle dinlenmenizi istiyor ve bol bol kitap okumanızı tavsiye ederek hepinize iyi tatiller diliyorum.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.