RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AHMET HAMDİ YILMAZ, ÜRDÜNLÜ MİSAFİRLERİ AĞIRLADI.

Milli Eğitim Bakanlığı Dinöğretimi Genel Müdürlüğü himayesinde Güneysu Kaptan Ahmet Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinde yürütülen "Yerinde Dil Eğitimi Projesi"  çerçevesinde Ürdün´den misafirler Rize´ye geldi
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AHMET HAMDİ YILMAZ, ÜRDÜNLÜ MİSAFİRLERİ AĞIRLADI.

Güneysu Kaptan Ahmet Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri 27 Haziran 9 Ağustos tarihleri arasında altı haftalık bir eğitim için Ürdün Amman´da bulunan kardeş okul El-Akademiyyetu El-Huffaz´a misafir oldu. Aynı tarihte aynı okuldan öğrenci, öğretmen  ve ailelerden oluşan kalabalık bir grup Rizeye geldi. Onbeş günlük bir program çerçevesinde ortak etkinlikler düzenlendi ve Rize´nin tarihi ve turistik yerleri gezildi.

Kardeş okul genel müdürü Dr. Salah DERDES, Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hamdi YILMAZ´a nezaket ziyaretinde bulundu. Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram GÜNDOĞAR´ın da hazır bulunduğu ziyarette Dr. Dalah DERDES, iki okul öğrenci ve öğretmenleri arasında başlayan dil eğitimi çerçevesinde başlayan dostluğun bir adım daha ileri giderek ailelerin de bu faaliyete katıldığını ve oniki ailenin Rize´ye ziyarete geldiğini belirtti. Bu ziyarette gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirtti.

Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hamdi YILMAZ, tarihi bağları olan iki ülke öğrenci ve eğitimcilerin ortak çalışmalarını önemsediğini, kendilerini de Rize´de görmekten mutlu olduklarını ifade etti.

19-07-201819-07-201819-07-2018

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.