RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hamdi YILMAZ, Türkiye Birincisi Olan Öğretmeni Tebrik Etti.

"Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın II. Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması" nda “Gören Eller” adlı materyali ile İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Fatih GÜNDÜZ birinci oldu.
Milli Eğitim Müdürümüz  Ahmet Hamdi YILMAZ, Türkiye Birincisi Olan Öğretmeni Tebrik Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz  Ahmet Hamdi YILMAZ, Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen "Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın II. Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması" nda “Gören Eller” adlı materyali ile birinci olan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Fatih GÜNDÜZ´ü ve okul müdürü Yakup KARALi´yi makamında kabul etti ve başarılarından dolayı tebrik etti.

Gören Eller materyali ile Braille Türkçe dersinde; öğrenciye her harfi daktiloyla yazmayı öğreterek, anında sesli dönüt ve düzeltmeyi vererek öğrencinin tekrar yapabilmesini, öğrendiklerini pekiştirebilmesini sağlayarak öğretime katkıda bulunur. Öğretmenin de hoparlörden, altı nokta gösterge panelinden ve LCD ekrandan öğrencinin yazdıklarını takip etmesini sağlıyor.

Milli Eğitim Müdürümüz  Ahmet Hamdi YILMAZ, öğretmenizi göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik etti ve yapılan materyalin yapılacak çalışmalar ile geliştirilip özel öğrencilerin eğitiminin önündeki  bir engelin daha kalkmasını temenni etti. 

11-11-201711-11-201711-11-201711-11-2017

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.