RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞEMSETTİN DURMUŞ´UN ORTAK SINAV MESAJI...

27-28 Nisan 2016 Çarşamba ve Perşembe günü yapılacak olan İkinci Dönem Ortak Sınavları’nda; Rizede sınava girecek olan 4.551 öğrencimize başarılar dileriz.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞEMSETTİN DURMUŞ´UN ORTAK SINAV MESAJI...

Sevgili Öğrenciler;

Yarınlarımızın teminatı olan sevgili çocuklar, Birinci dönem olduğu gibi ikinci dönemde bu sınav için çok çalıştınız. Sizler, bizim için çok önemlisiniz, çok değerlisiniz.  Birinci dönem TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretim Geçiş) sınavında göstermiş olduğunuz başarının aynısını İkinci Dönem TEOG sınavında da göstereceğinizden hiç şüphemiz yoktur. 

Ortak Sınavlar, Ortaöğretim için bir adımdır. Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır.  Sizlerin sağlıklı, mutlu, madden ve manen donanımlı bireyler olarak yetişmeniz temel amacımızdır. Başarılarınızı sınava endeksli olarak görmüyor, aksine sınavların bunun bir parçası olduğunu düşünüyoruz. 

 Değerli Veliler;

Çocuklarımız bizim yarınlarımızdır. Çocuklarımızın başarılı olmasında en büyük görev anne ve babalara düşmektedir. Öğrencilerin uzun çalışma maratonu sonunda yaşamlarını şekillendirmek için Ortak Sınavlarda başarılı olmaları en büyük dileğimizdir. 

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, Ortak Sınavlara girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.