RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MİNİ MİNİ BİRLERİ ZİYARET ETTİ
Vakıflar İlkokulu’nda düzenlenen 1. Sınıf öğrencilerinin okuma bayramı programına Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ katılarak sınıfları ziyaret etti.Vakıflar İlkokulunun hazırlamış olduğu programa katılan Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ, okuma-yazmaya geçen 1. sınıf öğrencileri ile sohbet edip, öğrenciler için hazırlanan okuma pastaları kesildi. Okuma öğrenmenin mutluluğunu yaşayan mini mini birler şiirler okuyarak velilerinin de beğenilerini kazandılar. Program kapsamında tüm öğrenciler bahçeye çıkarak balon uçurma partisine katıldılar.