RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM GENEL MÜDÜRÜMÜZ ALİ KARAGÖZ OKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE BULUŞTU
Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Ali Karagöz ve Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, ilimiz genelindeki Mesleki ve Teknik Eğitime bağlı okullarımızın müdürleri ile Rize Öğretmenevinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.![MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM GENEL MÜDÜRÜMÜZ ALİ KARAGÖZ OKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE BULUŞTU](/meb_iys_dosyalar/2024_05/06134320_1001.jpg)
Rize Öğretmenevinde Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Ali Karagöz başkanlığında düzenlenen toplantıya Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanımız Mustafa Günay, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimiz ve ilimiz genelindeki meslek liselerimizin okul müdürleri katıldı.
Okullara ait sorunların ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantı iyi dilek ve temennilerle son buldu.