RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZ UNUTULMUŞ MESLEKLERİN UNUTULMAYAN KAHRAMANLARINI KONU EDİNEN BELGESEL ÇEKİYOR

Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Müdürümüz Engin EMEN'i makamında ziyaret ederek kültürel değerlerimizin en önemli parçası unutulmaya yüz yutmuş meslekleri ve ustaları konu edinen belgesel çalışmalarını anlattılar.
MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZ UNUTULMUŞ MESLEKLERİN UNUTULMAYAN KAHRAMANLARINI KONU EDİNEN BELGESEL ÇEKİYOR

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Engin Emen'i Rize Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali Kaya, Radyo TV alan şefi Behzat Aktura ve bölüm öğrencileri Samet Günaydın, Berat Karali,İrem Kurt,Miray Çakar,Burak Yılmaz ve Veysel Baki Biçer ziyaret ettiler. 

Müdürümüz Engin EMEN, öğretmen ve öğrenciler Rize ilinde unutulmaya yüz tutmuş meslekleri ve bu meslekleri icra eden ustaların hayat hikayelerini konu edinen  "Geçmişten Geleceğe Sıcak Adımlar" ve "Beşten Bire" belgeselleri hakkında sohbet ettiler. Daha sonra aynı konuya ilişkin öğrenciler ve öğretmenler sekiz adet daha belgesel çekeceklerini Müdürümüze ilettiler. Belgesel projesi üzerine yapılan görüşme Müdürümüze bölüm öğrencisi Samet Günaydının tasarlayıp 3D olarak bastığı adının yazıldığı anahtarlığı takdim etti.

14-12-202214-12-202214-12-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.