RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK LİSELERİMİZ DE AFET BÖLGESİ İÇİN ÇALIŞIYOR

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında Mesleki Lisesi Müdürlerinin katılımı ile Hatay'da kurulan Rize Çadırkent için üretilebilecek malzeme ve yapılabilecek yardım çalışmaları hakkında istişarelerde bulunmak üzere toplantı gerçekleştirildi.
MESLEK LİSELERİMİZ DE AFET BÖLGESİ İÇİN ÇALIŞIYOR

Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında yapılan toplantıda depremin büyük hasara yol açtığı Hatay'da Rize Valiliği ve Rize Belediyesi tarafından oluşturulan "Rize Çadırkent"in ihtiyaçları doğrultusunda Meslek Liselerimiz tarafından üretilecek dolap, soba, aydınlatma vb. ihtiyaçların giderilmesine dair planlamalar yapıldı. 

Afetzedelerin ihtiyaçlarının giderilmesi için üretilecek malzemelere ilişkin yapılacak çalışmaların planlanlandığı toplantı Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Meslek Lisesi Müdürlerinin katılımı ile Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Müdürümüze Mesleki ve Teknik Liselerden sorumlu Şube Müdürümüz Eyip SOLMAZ eşllik etti.

22-02-202322-02-202322-02-202322-02-2023

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.