RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MERKEZ ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİK

Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında ilimiz Merkez ortaöğretim okul müdürlerimizin katılımıyla eğitim öğretim yılına hazırlık ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.   
MERKEZ ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİK

Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Ahmet GÜRBÜZ,  Şube Müdürlerimiz Selman YILDIRTAN, Berk EREN, Evren GÖRMÜŞ ile Merkez ortaöğretim okul müdürlerimiz katıldı.

Toplantıda; 6 Eylül'de tam zamanlı olarak yüz yüze eğitime başlanacağını, 1-3 Eylül tarihleri arasında ise okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencileri için uyum eğitimleri yapılacağını hatırlatan Müdürümüz, okullardaki son hazırlıklar hakkında bilgi aldı.

"Okulum Temiz Belgesi" koşullarının takip edildiğini; sınıf, kantin, yemekhane varsa pansiyon her türlü kapalı alanda hijyenin sağlanacağını belirten Müdürümüz şunları kaydetti:

"Okullarda yüz yüze eğitimin aksamaması için maske, mesafe ve hijyen kurallarından asla taviz vermeyeceğiz. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve diğer eğitim çalışanlarımız; okula maske takarak gelecekler.

 Öğrenci ve personelimizin okul içinde maskeye ihtiyaç duymaları durumunda okul idarelerimiz ücretsiz maske temin edecek. Kurum personeli ve öğrenciler dışındaki kişilerin okula giriş ve çıkışları okul yönetimleri tarafından sınırlandırılacak."

 

24-08-202124-08-202124-08-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.