RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez İlçe Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

Merkez ilçe okul müdürleri toplantısı Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ başkanlığında yapıldı. 
Merkez İlçe Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ başkanlığında gerçekleştirilen Merkez İlçe okul müdürleri toplantısına Müdür Yardımcımız Mustafa KALENDER, Şube Müdürlerimiz Hasan TEKKE, Zafer HAŞİMOĞLU, Ali Kemal KARACA ve okul müdürleri katıldı. 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı ikinci dönemi ile ilgili planlamaların konuşulduğu toplantıda MEB Ortaöğretim Daire Başkanlığı görevine atanan Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, okul müdürlerine hitaben yaptığı konuşmada; "iki buçuk yıldır Rize´de eğitim anlamında birlikte yapmış olduğumuz özverili çalışmalardan dolayı ve RENK Projesi ile elde ettiğimiz başarıda payı olan ve emeği geçen siz okul yöneticilerimize ve sizin aracılığınızla öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür ederim" dedi. 

Toplantı ikinci dönem için başarı dilekleri ile sona erdi. 

09-02-201709-02-201709-02-2017

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.