RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MAKAMLAR BUGÜN GELECEĞİMİZİN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZA EMANET…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Vali Ersin Yazıcı, makamını Taşlıdere Gazi İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Yiğitcan Taniş´e teslim etti.
MAKAMLAR BUGÜN GELECEĞİMİZİN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZA EMANET…

Ayrıca Garnizon Komutanı Kıdemli Albay İsmet Cansaran makamını Şevket Yardımcı Ortaokulu öğrencisi Kadir Fazlı’ya, Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP makamını Doğuş Çay İlkokulu öğrencisi Beyza Yazıcı’ya, Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş makamını Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Berat Bal’a teslim etti.

Valilik Makamı ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, Taşlıdere Gazi İlkokulu Müdürü Mustafa Babaoğlu, Görsel Sanatlar Öğretmeni Serkan Al da öğrencileri ile birlikte hazır bulundu.

Makamı devralan Taniş, tüm öğrencilerin bayramını kutladıktan sonra turizmin canlanması, çevre temizliğine dikkat edilmesi, herkesin spor yapması ve eğitim1e önem verilmesi hususlarında mesajlar verdi. Çocuk Vali Yiğitcan Taniş, Özel Kalem Müdürü Funda Kondakçı´yı çağırtarak, taleplerini not etmesini istedi, talimatlarının not edilmesinin ardından, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Vali Yazıcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çocukların bayramını kutladı, kendilerine hediyeler verdi. Öğrencilerin ihtiyaç duyacakları her türlü konuda desteğe hazır olduğunu dile getiren Vali Yazıcı, "Çocuklarımız geleceğimizdir diyorsak, onlardan çok şey bekliyorsak, en iyi şekilde yetişmeleri, sağlam bir eğitim almaları ve bir meslek sahibi olmaları için özveride bulunmalıyız." dedi.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.