RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİSE MÜDÜRLERİMİZ İLE YKS HAZIRLIK SÜRECİNE YÖNELİK ÇEVRİMİÇİ TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında YKS hazırlık sürecine yönelik ilimiz genelindeki Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürlerimiz ve YKS Okul Koordinatörlerimizin katılımı ile çevrimiçi toplantı gerçekleştirildi.
LİSE MÜDÜRLERİMİZ İLE YKS HAZIRLIK SÜRECİNE YÖNELİK  ÇEVRİMİÇİ TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

 Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen toplantıya ilimiz genelindeki tüm Anadolu İmam Hatip Lisesi okul müdürlerimiz ve HEDEF 2022 YKS okul koordinatörlerimiz katıldılar. İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'in açılış konuşması ile başlayan toplantıda önceden belirlenen konularda tecrübe paylaşımı yapıldı. Müdürümüz Engin EMEN konuşmasında " Değerli arkadaşlarım sağladığınız katkılardan çok teşekkür ediyorum. Haziran ayında yapılacak YKS ye yaklaşık 2 aylık bir süremiz var. Öğrencilerimizin hayallerine kavuşması için elimizden gelen gayreti göstermeliyiz. Öğrencilerimize birebir ilgilenerek, yönlendirerek başarılı sonuçlar elde etmelerini sağlayabilirsiniz." YKS 2022 kapsamında Şehit Erhan Dural Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Savaş ÖZDEMİR, Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Ervanur TURAN ve Kaptan Ahmet Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Muhammet Raşit KAYA uygulamar hakkında tecrübe paylaşımında bulundu.

14-04-202214-04-202214-04-202214-04-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.