RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KURUM MÜDÜRLERİMİZDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF TÜFEKÇİ'YE ZİYARET
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi; Çayeli YİBO Müdürü Emre Yıldırım, Taşlıdere Gazi İlkokulu Müdürü Mehmet Hızarcı, Gülbahar Hatun Anaokulu Müdürü Cemil Metoğlu, Öğretmenevi Müdürü Mustafa Günay ve Müdür Yardımcısı Osman Karaaslanı ağırladı.![KURUM MÜDÜRLERİMİZDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF TÜFEKÇİ'YE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2023_08/18190816_4fc29dc4-9fd7-4b0f-b728-09f6fdef35eb.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi'ye yeni görevinde başarılar dileyen Kurum Müdürlerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.