RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI
![KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2020_01/28112736__DSC3728.jpg)
2019/2020 eğitim öğretim yılı yarı yıl tatilinde Müdürümüz Yaşar KOÇAK, Milli Eğitim müdür yardımcılarımız ve şube müdürlerimizle koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.
Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda 1. Dönemin genel değerlendirmesi yapılırken eğitim öğretim yılının yeni dönemi için de planlamalar yapıldı.