RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KAYMAKAMLARIMIZDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Kalkandere Kaymakamı Ahmet Açıkgöz ve İkizdere Kaymakamı Mustafa Salih Bayram'ı ağırladı.![KAYMAKAMLARIMIZDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2023_09/26154538_WhatsApp_Image_2023-09-26_at_15.40.21.jpg)
Müdürümüzü ziyaret ederek bir süre sohbet eden ve çeşitli konularda istişareler eden, Kalkandere Kaymakamımız Ahmet Açıkgöz ve İkizdere Kaymakamımız Mustafa Salih Bayram'a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz.