RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KASARCILAR İLK VE ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİK
Müdürümüz Engin EMEN, Kasarcılar İlk ve Ortaokulunda öğretmenlerimizle bir araya geldi.![KASARCILAR İLK VE ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİK](/meb_iys_dosyalar/2022_02/17155342_manYet.jpg)
Kasarcılar İlkokulunda öğretmenlerimizle bir araya gelen Müdürümüz, öğretmenlerimizden okuldaki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi edindikten sonra okul birimlerini gezerek yapılacak faaliyetler hakkında okul idaresi ile görüşmelerde bulundu.