RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KALKANDERE İLÇESİNE RENKLİ ZİYARET...

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ beraberinde MÜSİAD Başkanı Mahmut DABAK ile birlikte Kalkandere ilçemizde bulunan Atatürk İlk-Ortaokulu, Çok Programlı Lise ile İmam Hatip Lisesi okullarına bir dizi gezi ve inceleme ziyareti gerçekleştirdiler.
KALKANDERE İLÇESİNE RENKLİ ZİYARET...

İlçe ziyaretinde ilk durak olarak Atatürk İlk-Ortaokulunu uğrayan DURMUŞ ve DABAK okul yöneticileri ve öğretmenler ile bir araya gelerek okulun sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundular. Öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek, ders çalışma yöntemleri ve kitap okuma üzerine söyleşiler yapıldı. Milli Eğitim Müdürümüz DURMUŞ, "Kitap okumak, insana bilgi zenginliği, geniş kelime hazinesi, engin bir bakış açısı ve gelişmiş bir düşünce ufku temin eder. Kitap, en iyi dost ve en sağlıklı arkadaştır. Her zaman yanıbaşınızda bulunur. Sizlere tavsiyem siz de kitap okuyun ve onlarla arkadaş olun. Siz kitapları bırakmazsanız onlar da sizi sınavlarda veya zorda kaldığınız durumlarda bırakmaz.  Ne kadar çok kitap okursak kendimize ve toplumumuza o denli ciddi katkılarımız olur" dedi. 

Kalkandere Çok Programlı Lisesi ile Anadolu İmam Hatip Lisesinde bulunan öğrencileri ziyaret eden Şemsettin DURMUŞ, 12. sınıf öğrencilerine yaklaşan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesi çeşitli tavsiyelerde bulundu ve başarılar diledi.

İmam Hatip Lisesinde okul kütüphanesi ve konferans salonunu gezen DURMUŞ, okulun fiziki imkanları hakkında okul yöneticilerinden bilgi aldı ve yapımı devam eden kütüphanenin en kısa zamanda faaliyete geçirilmesi temennisinde bulundu. 

10-03-201610-03-201610-03-201610-03-201610-03-201610-03-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.