RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KALKANDERE İLÇEMİZDE EĞİTİM PAYDAŞLARI İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında okul ve kurum müdürlerimizin katılımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.![KALKANDERE İLÇEMİZDE EĞİTİM PAYDAŞLARI İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_04/29160754_MANSET.jpg)
Kalkandere ilçe genelindeki tüm okul müdürlerinin katıldığı toplantıda; okullarımızın akademik başarıları değerlendirilerek başarıyı arttırmak için yapılacak faaliyetler ele alındı. Okullarımızın akademik durumları başta olmak üzere bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerinin ele alındığı toplantıda istişarelerde bulunuldu.