RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KALKANDERE ÇAYIRLI İLK/ORTAOKULU DA YENİ YÜZÜYLE ÖĞRENCİLERİNİ KARŞILADI
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, yeni yüzüyle öğrencilerini karşılayan Kalkandere Çayırlı İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.![KALKANDERE ÇAYIRLI İLK/ORTAOKULU DA YENİ YÜZÜYLE ÖĞRENCİLERİNİ KARŞILADI](/meb_iys_dosyalar/2022_09/20191708_WhatsApp_Image_2022-09-20_at_19.15.26.jpg)
Müdürümüz Engin EMEN gün içerisindeki okul ziyaretlerinde dış cephesi yenilenen Kalkandere Çayırlı İlk/Ortaokulunda öğretmenlerimizle bir araya geldi. Öğretmenler odasında gerçekleştirilen toplantıda 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Müdürümüze ziyaretinde Şube Müdürümüz Eyip SOLMAZ ve Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın MERTAYAK eşlik etti.