RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KALKANDERE ATATÜRK İLK/ORTAOKULUNDA SIFIR ATIK KÜTÜPHANE HİZMETE AÇILDI
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN Kalkandere Atatürk İlk/Ortaokulunda gerçekleştirilen ve Kalkandere Kaymakamı Kemal Sefa GÖKMENOĞLU, Kalkandere Belediye Başkanı Kenan YILDIRIM , Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın MERTAYAK'ın da katıldığı Sıfır Atık Kütüphane açılışına katıldı.![KALKANDERE ATATÜRK İLK/ORTAOKULUNDA SIFIR ATIK KÜTÜPHANE HİZMETE AÇILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_06/09163252_12_1600x1060.jpg)
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi'nin himayelerinde başlatılan çevreye saygıyı ve kaynakların etkin kullanılmasını amaçlayan "Sıfır Atık Projesi" Kalkandere Atatürk İlk /Ortaokulunda "Sıfır Atık Kütüphane" açılışı gerçekleştirildi.