RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İYİ TATİLLER ÇOCUKLAR
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının tamamlanması ile ilimizde 57941 öğrencimiz karne alırken Valimiz Sayın İhsan Selim Baydaş ve Belediye Başkanımız Sayın Rahmi Metin Taşlıdere Gazi İlkokulunda öğrencilerimizin karne heyecanına ortak oldu.![İYİ TATİLLER ÇOCUKLAR](/meb_iys_dosyalar/2024_06/14161433_1019_1208x800.jpg)
2023-2024 Eğitim Öğretim yılı bugün çalan son ders zili ile tamamlandı. Valimiz Sayın İhsan Selim Baydaş, Belediye Başkanımız Sayın Rahmi Metin, Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanı Fatih Paça ve Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi Taşlıdere Gazi İlkokulunda öğrencilerimizin karnelerini dağıttı. Öğrencilerle sohbet ederek karnelerini kendilerine takdim eden Valimiz Sayın İhsan Selim Baydaş, karne töreni sonrasında öğretmenler odasında öğretmenlerimizle bir araya gelerek kendilerine iyi tatiller diledi.