RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İŞTE GURUR TABLOMUZ

TÜBİTAK 2204 B  Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Türkiye Finallerinde birincisi ve Türkiye üçüncüsü olan öğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN eşliğinde Valimiz Sayın Kemal ÇEBER'i makamında ziyaret etti.
İŞTE GURUR TABLOMUZ

Fatma Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Ahmet HACIOĞLU, Elvin Asel ŞENKAYA, Ahsen Ravza YILMAZ, Adnan Ediz KORKMAZ ve Muhammed Kadir YETGİN; danışman öğretmenleri Havvanur İPEKOĞLU YETGİN, Halil İbrahim DÖNMEZ ve Dr. Ebru ÖNER tarafından hazırlanan ve ilimizi TÜBİTAK 2204 B  Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Türkiye Finallerinde temsil ederek Türkiye Birincisi ve Türkiye Üçüncüsü olmaya hak kazanan projeleri ile Valimiz Sayın Kemal ÇEBER'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN ve Fatma Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Cengiz GÖZCÜ öğrencilerimize eşlik etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Valimiz Sayın Kemal ÇEBER öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederek günün anısına hediye takdiminde bulundu.

Ahmet Hacıoğlu, Elvin Asel Şenkaya, Ahsen Ravza Yılmaz'ın Dr. Ebru Öner danışmalığında hazırladığı "Resimli ve Sesli Elektronik Hikayeler Aracılığıyla Değerler Eğitimi" projesi Türkiye Birincisi;

Adnan Ediz KORKMAZ'ın Halil İbrahim DÖNMEZ danışmalığında hazırladığı "7 ile Bölünebilmede Farklı Bir Yaklaşım" isimli proje Türkiye Üçüncüsü;

Muhammed Kadir YETGİN'in Havvanur İPEKOĞLU YETGİN danışmalığında hazırladığı "Sen, Ben, Biz, Hepimiz, El Ele Verirsek Güzel Olur Geleceğimiz" isimli proje Türkiye üçüncüsü olmuştur.

Türkiye derecesi alarak büyük başarıya imza atan öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerini can-ı gönülden tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

.22-12-202222-12-202222-12-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.