RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İŞ ADAMLARINDAN RENK´E DESTEK...

İŞ ADAMLARINDAN RENK´E DESTEK...

Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Rize Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek Renk Projesine destek verdi.

Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma Projesi kapsamında liselerde eğitim gören öğrencilerin; meslek alanlarını seçmelerine, hedeflerini belirlemelerine, özgüvenlerini arttırmalarına ve girişimcilik özelliklerini fark etmelerine fırsat sağlayacak, rol model olarak topluma önemli hizmetlerde bulunmuş kişilerle buluşmaları devam ediyor.

Okuma saati sonrasında öğrencilerle tanışan, onlarla sohbet eden Başkan Karamehmetoğlu, Rize´yi, RTSO´yu ve gerçekleştirdikleri çalışmaları anlattı.  

Öğrencilerle tecrübelerini de paylaşan Karamehmetoğlu, geleceğin oda ve borsa başkanlarının Anadolu Lisesi’nden çıkabileceğini belirterek, "Rize’mizi sizin için hazırlıyoruz,  Sizler bizim geleceğimizsiniz "dedi.

Karamehmetoğlu konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

"Renk Projesi, ilimizin gelişmesinde ve ilerlemesinde önemli rol oynayacaktır. Yeniliklere açık olun, kendinizi sürekli geliştirin, günün şartlarına uyum sağlayın. Hayatınıza dair hedefler belirleyin ve bunlara ulaşmak için çaba gösterin. Gençlerimizin her zaman yanında olacağız. Bildiklerinizi en iyi şekilde uygulayın. Her zaman çok çalışın, kendinizi yenileyin. Bilgiyi zamanla elde ediyorsunuz ancak yöneticilik farklı bir şey. Sorunları hızlı ve doğru çözebiliyorsanız iyi bir yöneticisiniz demektir. İnşallah birlik ve beraberliğimiz sayesinde eğitim alanında da önemli işler yapacağız "ifadelerini kullandı.

Öğrencilerin sorularını cevaplayan Başkan Karamehmetoğlu başarılı olmak için neler yapılması gerektiğini geçmişinden örnekler vererek açıkladı.

ticaretsanayiticaretsanayiticaretsanayiticaretsanayiticaretsanayiticaretsanayiticaretsanayiticaretsanayi

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.