RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İREMSU BALKAN ŞAMPİYONASINDA BAYRAĞIMIZI DALGALANDIRDI
Balkan Şampiyonası'nda yarışan öğrencimiz İremsu KORKMAZ, bayrağımızı gururla temsil ederek birinci oldu ve şampiyonlukla Türk bayrağını göndere çektirmeyi başardı.![İREMSU BALKAN ŞAMPİYONASINDA BAYRAĞIMIZI DALGALANDIRDI](/meb_iys_dosyalar/2023_06/08213641_WhatsApp_Image_2023-06-08_at_21.28.17.jpg)
Güneysu Spor Lisesi öğrencisi İremsu KORKMAZ, İstanbul'da düzenlenen IFK Kyokushin Karete Balkan Şampiyonasında Balkan Şampiyonu olarak Türk bayrağını göndere çektirdi. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarıda emeği geçenlere teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.