RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP ORTAOKULU VE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

Çayeli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde Müdürümüz Engin EMEN Başkanlığında İlimiz genelindeki tüm İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Liseleri Müdürlerinin katılımlarıyla değerlendirme toplantısı  gerçekleştirildi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Ahmet GÜRBÜZ, Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Evren GÖRMÜŞ de katıldı.
İMAM HATİP ORTAOKULU VE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

Çayeli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde ilimiz genelinde Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı tüm okul müdürlemizin katılımı ile yapılan değerlendirme toplantısı İl Milli Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında gerçekleştirildi. Yapılan değerlendirme toplantısında Din Öğretimi Genel Müdürlüğü uhdesinde gerçekleştirilen Mesleki Yarışmalar, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Planı, Kalite Takip Sistemi veri girişleri, Yönetici Gelişim Planı, Mesleki Dersler Kazanım Değerlendirme sınavı olmak üzere bir çok konuda istişarelerde bulunuldu. Önümüzdeki süreçte yapılması planlanan faaliyetlerin de belirlendiği toplantıda okul müdürlerimiz de konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

 11-01-202211-01-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.