RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP OKULLARI BAŞARILI ÖRNEKLER SERGİSİNDE İLK 50'DE BİZ DE VARIZ

MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce düzenlenen "İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi" nde Ardeşen Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu'muz "Dile Benden Ne Dilersen" adlı başvurusuyla İLK 50' de yer almayı başardı.
İMAM HATİP OKULLARI BAŞARILI ÖRNEKLER SERGİSİNDE İLK 50'DE BİZ DE VARIZ

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce, imam hatip okullarındaki başarılı örneklerin ve model uygulamaların tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen "İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi" nde ilk 50 okul açıklandı.

Ardeşen Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu'muz "Dile Benden Ne Dilersen" adlı başvurusuyla Türkiye genelindeki katılımcıların tüm başvurularının 3 aşamalı olarak değerlendirildiği projede ilk 50 okul arasına girmeye hak kazanarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Öncelikle ilimiz adına sadece proje uygulayan okulların katılabildiği bu projede ilimizi 5 proje ile temsil eden Şehit Erhan Dural Kız Anadolu Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okuluna, Kaptan Ahmet Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okuluna katkılarından ve çabalarından dolayı yürekten teşekkür ederiz.

Ülke genelindeki imam hatip okullarının katıldığı yarışmada İlk 50 okul arasına girmeye hak kazanan Ardeşen Anadolu İmam Hatip Lisesi, ikişer proje ile katılım sağlayan Şehit Erhan Dural Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu ve Kaptan Ahmet Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 14-07-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.