RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK HAZIRLANAN "ARKADAŞ TATİL KİTABI" DEPOLARIMIZA ULAŞTI

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK HAZIRLANAN

  Öğrencilerimizin etkin ve verimli bir yaz tatili geçirmelerine katkı sunmak amacıyla gerçek hayatla müfredat arasındaki ilişkiyi açığa çıkarabilecek nitelikte "ARKADAŞ-Bilgiyle, Oyunla, Seninle Arkadaş" kitapları hazırlandı. İlkokul öğrencilerimize sunulmak üzere hazırlanan  kitaplardan birinci sınıf kitabında "oyun" ve "arkadaşlar", ikinci sınıf tatil kitabında "sosyal yaşam", üçüncü sınıf tatil kitabında "merak" ve "macera", dördüncü sınıfta ise "iletişim" becerileri ağırlıklı olarak yer alıyor.

  Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK ve Şube Müdürü Zafer HAŞİMOĞLU, Bakanlığımızca hazırlanıp, basılan  Milli Eğitim Müdürlüğümüz depolarına, okullarımıza dağıtılmak üzere ulaşan kitapları incelemek ve lojistik planlamada bulunmak üzere depolarımızı ziyaret ettiler. İlkokul öğrencilerimizin, özenle hazırlanmış olan tatil kitapları sayesinde verimli ve zevkli vakit geçireceğini söyleyen Müdürümüz, farklı yaş gruplarının bilişsel ve akademik becerileri göz önüne alınarak hazırlanan çalışma kitaplarıyla, yaz boyunca eğitimin sürekliliğinin sağlanmış olacağını da sözlerine ekledi. Depo görevlilerinden alınan ayrıntılı bilgi sonrasında inceleme tamamlandı. Arkadaş Tatil Kitaplarının çevrimiçi versiyonlarına aşağıdaki linklerden de ulaşabilirsiniz: 

1. Sınıf "Arkadaş" tatil kitabına ulaşmak için tıklayınız.

2. Sınıf "Arkadaş" tatil kitabına ulaşmak için tıklayınız.

3. Sınıf "Arkadaş" tatil kitabına ulaşmak için tıklayınız.

4. Sınıf "Arkadaş" tatil kitabına ulaşmak için tıklayınız.

 

14-07-202014-07-202014-07-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.