RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde TEOG Tercih Komisyonları Kuruldu...

İl Milli Eğitim Müdürlüğü,  öğrencilerin ve velilerin TEOG sürecinde sağlıklı tercih yapmalarını sağlamak amacıyla danışmanlık hizmeti verecek "Tercih Komisyonlarını” kurdu.
İlimizde TEOG Tercih Komisyonları Kuruldu...

Öğrencilerin tercih döneminde kapsamlı rehberlik ve danışmanlık hizmeti almasını sağlamak için kurulan komisyonlarda, tercih danışmanlığı konusunda eğitimden geçen rehber öğretmenler görevlendirildi.  İl Merkezi ve ilçelerde ulaşımı kolay okul/kurumlarda  kurulan 18 tercih danışmanlığı komisyonunda, 49 öğretmen görev yapacak. TEOG Tercih Danışmanlığı Komisyonları 15-25 Temmuz tarihleri arasında saat 10:00 ile 17:00 arasında öğrenciler ve velilerine rehberlik hizmeti verecek.

Merkez İlçe’de kurulan TEOG Tercih Komisyonları: Kurtuluş Ortaokulu, Çaykur Ortaokulu, Rize İmam Hatip Ortaokulu, Reşadiye Zihni Derin Ortaokulu ve Rehberlik Araştırma Merkezinde görev yapacaklardır.

 

İlçelerimizde kurulan komisyonlar ise Ardeşen’de Alpaslan Ortaokulunda, Çayeli’de Merkez Atatürk Ortaokulu ile Yamantürk Ortaokulunda, İyidere’de Hazar Çaysan Ortaokulunda, Fındıklı’da Muammer Çiçekoğlu Ortaokulu  ile Aksu Atatürk Ortaokulunda Derepazarı’nda Ali Rıza Yılmaz Ortaokulu’nda, İkizdere’de Atatürk Ortaokulunda, Güneysu’da İMKB Ortaokulunda, Hemşin’de Merkez Ortaokulunda ve Çamlıhemşin’de İmam Hatip Lisesinde görev yapacaklardır.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.