RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLİMİZ GENELİNDE 21 OCAK 2022 CUMA GÜNÜ DE EĞİTİME (1) GÜN ARA VERİLDİ

Rize Valiliği tarafından yapılan açıklamada 21 Ocak 2022 Cuma günü il genelindeki Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarının tüm kademelerinde, özel öğretim kurslarında, çeşitli kurslarda ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde bir (1) gün süreyle eğitim öğretime ara verildiği ayrıca okullarımızda zorunlu karne töreni yapılmayacağı ancak kendi isteği ile karnesini okullarından almak isteyen öğrencilerimiz için okullarımız açık bulundurularak okul idarecileri, öğretmenler ve diğer eğitim çalışanları okullarında bulunacaktır denildi. 
İLİMİZ GENELİNDE 21 OCAK 2022 CUMA GÜNÜ DE EĞİTİME (1) GÜN ARA VERİLDİ

Açıklamada "İlimizde devam etmekte olan yoğun kar yağışı ve buna bağlı riskler nedeniyle İlimiz genelindeki Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarının tüm kademelerinde, özel öğretim kurslarında, çeşitli kurslarda ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim öğretime verilen aranın  bir (1) gün süreyle (21 Ocak 2022 Cuma) uzatılmasına, ayrıca engelli ve hamile kamu personellerin idari izinli sayılmasına karar verilmiştir. Okullarımızda zorunlu karne töreni yapılmayacak. Ancak kendi isteği ile karnesini okullarından almak isteyen öğrencilerimiz için okullarımız açık bulundurulacak okul idarecileri, öğretmenler ve diğer eğitim çalışanları okullarında bulunacaktır" denildi.

20-01-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.