RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİNİN KATILIMIYLA SENE SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİNİN KATILIMIYLA SENE SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  2019-2020 eğitim yılının sona ermesinin ardından Müdürlüğümüz sene sonu toplantılarıyla geçtiğimiz eğitim döneminin değerlendirmelerinde bulundu. Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa KALENDER, İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin ve Şube Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Covid-19 salgını nedeniyle yürütülen uzaktan eğitim süreci, EBA platformu ve uygulamaları; eğitim kurumlarımızın sene sonunda gerçekleştirmesi gereken iş ve işlemlerin takibi; LGS sınav sonuçları ve tercih süreci, tercih danışmanlık komisyonlarının kurulması ve işleyiş süreçleri; yönetici görevlendirme, öğretmen ve personel ihtiyaçları; taşımalı eğitim; Halk Eğitim Merkezi kursları; okullarımızın donatım, onarım ihtiyacı ve okul yapım konuları ile özel okullardaki öğretmen sözleşmeleri konuları sırasıyla ele alındı.

  Katılımcıların soru ve görüşlerinin değerlendirmeye alındığı toplantıda, yeni eğitim öğretim döneminde gerçekleştirilecek çalışmalar, plan ve programlarda gözden geçirildi. Yapılan istişarelerin ardından toplantı Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK'ın başkanlığında sona erdi.

03-07-202003-07-202003-07-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.