RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİMİZ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİK

Müdürümüz Engin EMEN Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ve İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimizin katılımı ile yeni eğitim öğretim yarıyılında yapılacak olan çalışmalar hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİMİZ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİK

Güneysu Halk Eğitimi Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda Müdürümüz Engin EMEN İlçe Müdürlerimize hitaben; eğitim öğretim hizmetlerinin yürütülmesinde İlçe Milli Eğitim Müdürleri olarak üzerlerine büyük görev düştüğünü belirterek planlanan hedeflere ulaşılması, il ve ilçe başarasının yükseltilmesi için ekip ruhuyla hareket etmenin önemini vurguladı. Yapılan faaliyetlerin koordinasyonu konusunda gerekli hassasiyetin gösterileceğine inandığını dile getirdi. 

Okulların yüz yüze eğitime devam edebilmesi için salgın önlemlerine azami ölçüde uyulması ve bunun için ne gerekiyorsa eksiksiz yapılmasının gerekliliğinden bahsedildi. 

Toplantının devamında ilçelere ait ihtiyaçlar ve sorunlar dinlendi. Sorunların çözümü ve alınacak tedbirler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. 

08-02-202208-02-202208-02-202208-02-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.