RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

Bakanlığımız Daire Başkanı iken ilimiz Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni atanan Yaşar KOÇAK, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile düzenlenen toplantıda ilk kez bir araya geldi.

Müdürlüğümüz birimleri ile gerçekleştirdiği toplantıların ardından bugün Rize Öğretmenevinin toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile tanışma toplantısı gerçekleştiren KOÇAK, “Eğitim fedakârlık ister. Bu toplumda bir şeyler değişecekse, biz eğitimciler sayesinde olmalı.  Sizler alanlarınızda, ilçelerinizde öğretmenlerimizin gayretlerini destekleyerek, tüm öğrencilerimize kucak açarak, yüreklerine dokunarak çalışacak, bizler de sizlere destek olacağız. İnsani değerlerini yitirmemiş ahlaklı bir toplumu hep birlikte inşa etmemiz gerekir. Bakanlığımızın açıkladığı 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda zihinsel bir değişim ve dönüşüm yaparak çalışmalarımızı yeniden değerlendirmeliyiz. Yaşadığımız çağ, yeniklerin hızla hayata geçtiği bir çağ. Bu hızlı değişime değerlerimizden ödün vermeden ama evrensel yeniliklerin de gerisinde kalmadan ayak uydurmalıyız. Bu kutsal ve onurlu görevi yapmak için her zaman sizlerle ve eğitime gönül vermiş tüm paydaşlarımızla iş birliği içinde olacağımızı biliniz. Sizlere meşakkatli görevlerinizde başarılar diliyorum.” dedi.

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Salih YELKENCİ, Mustafa KALENDER ve şube müdürlerimizin de katıldığı toplantı ilçelerimizin eğitim-öğretim faaliyetlerinin, başarı durumunun, okulların sorunlarının, eksiklik, ihtiyaç ve çözüm yollarının görüşülmesinin ardından sona erdi.

13-12-2018

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.