RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET KAZANCI TOBB İLKOKULUNDA…

Rize İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Mehmet KAZANCI Rize de Eğitime Nitelik Kazandırma Projesi(RENK) kapsamında TOBB İlkokulunda okuma etkinliklerine katıldı.
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET KAZANCI TOBB İLKOKULUNDA…

İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet KAZANCI, Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürü Hasan TEKKE ile beraber okul müdürü B.Bekir BULUT’tan okul hakkında bilgi aldıktan sonra öğrencilerle beraber bir ders boyunca kitap okudular. Bir süre öğretmenler ile de sohbet eden İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet KAZANCI daha sonra öğrencilerle de söyleşi yaptı. Öğrencilere okumanın önemini kendi yaşamından örnek hikâyelerle anlatan KAZANCI, “okumak tamamen başka bir duygudur. Acıkmak ya da yemek yemek gibi bir şey değildir, okuduğunuz şeyin etkisi ve katkısı bizlere daha sonra hiç de tahmin edemeyeceğimiz büyüklükte bir destek sağlayacaktır” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Mehmet KAZANCI okulda yapılan etkinliklerden ve öğrenci çalışmalarından memnun kaldığını ve öğrencilerle tekrar bir araya gelmek istediklerini söyleyerek okuldan ayrıldı.

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.