RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET KAZANCI ÇAY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ…

    RENK Projesi kapsamında gerçekleştirilmekte olan okul ziyaretleri devam ediyor.
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET KAZANCI ÇAY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ…

 

 

Merkez Çay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılan okuma etkinliğine Milli Eğitim Müdürlüğünün davetlisi olarak İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Cüneyt Kamacı ile Mehmet Kibaroğlu katıldı. Okul Müdiresi Mine Hacıömeroğlu, yönetici ve öğretmenlerle bir araya gelen Kazancı; öğretmenlik çok kutsal bir meslek, en önemli şeyin insan yetiştirmektir, bizler de altyapı hizmeti sunmaktayız. Bizim hizmetlerimiz de eğer sizler çocuklarımızı doğru ve kaliteli bir şekilde yetiştirirseniz değer kazanır, mekanları değerli kılan orda yaşayan insanlardır şeklinde konuştu.

Ardından okuma saatine katılan Kazancı öğrencilerle birlikte kitap okudu. Hayatta başarının ilk adımı ve gerçek anahtarının bol bol kitap okumak olduğunu, özellikle uzun vadede bilinçaltına atılan bilgilerin hayatın her döneminde insanın karşısına çıkan engelleri aşmada en büyük yardımcıları olacağını, bu yüzden mutlaka bol bol kitap okumaları tavsiye etti.

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.